Movies
Ratings
291
Don't BreatheRated ★ 4.0
OldRated ★ 1.5
The DepartedRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0