Titles you rated
St. VincentRated ★ 5.0
It FollowsRated ★ 1.0
ConfessionsRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0