Movies
Ratings
355
HitchRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The InternshipRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5