Movies
Ratings
535
BraveheartRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
After EarthRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
NextRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5