Movies
Ratings
1338
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0