Titles you rated
TempestRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
MobLandRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 1.0
BarryRated ★ 3.5
BarryRated ★ 3.5
BarryRated ★ 3.5
BarryRated ★ 3.5