Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0