Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
The MummyRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
The President who Plays the PianoRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Miss Gold DiggerRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Jenny, JunoRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5