Series
Ratings
110 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
 Zero DayRated ★ 4.0 Zero DayRated ★ 4.0
 AdolescenceRated ★ 4.0 AdolescenceRated ★ 4.0
 Hot SpotRated ★ 4.5 Hot SpotRated ★ 4.5
 AsuraRated ★ 3.5 AsuraRated ★ 3.5
 Bayside ShakedownRated ★ 4.0 Bayside ShakedownRated ★ 4.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 Hellbound Season 2Rated ★ 3.0 Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 ShōgunRated ★ 4.0 ShōgunRated ★ 4.0
 Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0 Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0
 Sunderland Til I DieRated ★ 3.0 Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
 BeckhamRated ★ 3.0 BeckhamRated ★ 3.0
 The Glory Part 2Rated ★ 4.0 The Glory Part 2Rated ★ 4.0
 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0 In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
 The Silent SeaRated ★ 1.5 The Silent SeaRated ★ 1.5
 Be MelodramaticRated ★ 4.0 Be MelodramaticRated ★ 4.0
 SANCTUARYRated ★ 4.0 SANCTUARYRated ★ 4.0
 3 Body ProblemRated ★ 2.0 3 Body ProblemRated ★ 2.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.0 Beef Season 1Rated ★ 4.0