Titles you rated
BossRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5