Movies
Ratings
345
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Believer 2Rated ★ 1.0
BelieverRated ★ 3.0
Bread and RosesRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5