Titles you rated
You Are My PetRated ★ 2.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 2.0
HancockRated ★ 1.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.5
13 Going on 30Rated ★ 1.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0