Movies
Ratings
92
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0