Series
Ratings
47
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5