Movies
Ratings
58
PonyoRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5