Series
Ratings
145
WantedRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.5
- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5