Series
Ratings
46
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Eden of the EastRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 2.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5