Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0