Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Hanalei BayRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Ways to Live ForeverRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
YarnRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5