Movies
Ratings
35
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0