Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Brigsby BearRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 1.0- Oink OinkRated ★ 1.0
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0