Titles you rated
Purple HeartsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0- Next DoorRated ★ 1.5
Men of PlasticRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.5
Your Place or MineRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5