Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5