Movies
Ratings
21
InterstellarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 0.5
Home AloneRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 3.0