Movies
Ratings
678 Great ExpectationsRated ★ 3.0 Great ExpectationsRated ★ 3.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 A Bigger SplashRated ★ 3.5 A Bigger SplashRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
 GravityRated ★ 5.0 GravityRated ★ 5.0
 OppenheimerRated ★ 3.5 OppenheimerRated ★ 3.5
 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
 Dune: Part TwoRated ★ 5.0 Dune: Part TwoRated ★ 5.0
 ElementalRated ★ 4.5 ElementalRated ★ 4.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 FinchRated ★ 3.5 FinchRated ★ 3.5
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 DriveRated ★ 4.5 DriveRated ★ 4.5
 DuneRated ★ 5.0 DuneRated ★ 5.0
 After the WeddingRated ★ 3.0 After the WeddingRated ★ 3.0
 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
 PeninsulaRated ★ 3.5 PeninsulaRated ★ 3.5
 Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0 Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0