Movies
Ratings
86
DefaultRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0