Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Women Document DetectivesRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 5.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.0