Movies
Ratings
82
Notting HillRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
IntentionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0