Titles you rated
GiftedRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5