Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
NARUTORated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0