Movies
Ratings
542
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Colors WithinRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0