Series
Ratings
21
Moon KnightRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
LegionRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5