Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0