Series
Ratings
203
Little WomenRated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
EuphoriaRated ★ 3.5
On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Roman EmpireRated ★ 2.5
Roman EmpireRated ★ 2.0