Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0