Titles you rated
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.0
Presumed InnocentRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
The DecameronRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5