Movies
Ratings
496
The BronzeRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Fight Back to SchoolRated ★ 5.0
SpreeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The BeekeeperRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 5.0
Time TrapRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 1.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
MorbiusRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5