Titles you rated
Playing It CoolRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0