Series
Ratings
13
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0