Movies
Ratings
590
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5