Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5