Titles you rated
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Rosy LoversRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5