Series
Ratings
101
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
GachiakutaRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0- Good BoyRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5