Series
Ratings
255
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.0
My Troublesome StarRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 4.0