Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mr. RightRated ★ 3.0
Barely LethalRated ★ 2.5
The Hating GameRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0