Movies
Ratings
563
Death ProofRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.0
EraserheadRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0