Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0