Movies
Ratings
68
ParasiteRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5