Movies
Ratings
369
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 2.0
SullyRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0