Series
Ratings
21
PastaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5